Weselne MUST HAVE

Pary z którymi mam przyjemność współpracować, często pytają mnie z jakich elementów można zrezygnować podczas organizacji wesela. Ja dziś na przekór pytaniu które pada najczęściej opowiem Wam o kilku elementach uroczystości na których NIE WARTO oszczędzać.

A teraz ze względu na panującą aurę na oknem- kubki z herbatą w ręce i zaczynamy!

 

 • muzyka- i to niezależnie od tego czy marzycie o zespole czy o DJ’u. Przy każdym wyborze warto zainwestować w najwyższą  jakość. Nie oszukujmy się, bez dobrej muzyki nic po pięknych dekoracjach i wykwintnych daniach. Goście i tak zapamiętają zabawę jako średnio przeciętną gdy nie będą się dobrze bawić. Przecież na wesele idziecie się „wybawić”! 😉 Tu też chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem i uprzedzić Was przed poleceniami ze strony znajomych i rodziny. Oczywiście, warto je rozważyć. Nie zapominajcie jednak, że możecie mieć inny gust niż Wasi najbliżsi i zanim podejmiecie ostateczną decyzję, sprawdźcie portfolio Waszych przyszłych podwykonawców.
  • fotograf- wspólne „flow” to słowo które jako pierwsze przychodzi mi do głowy gdy myśle o idealnym fotografie.  Pracując jako konsultant ślubny kieruje się tym kryterium. Zanim zacznę współpracę z którąś z pracowni, upewniam się, że mamy podobnym styl, wyczucie estetyki i charyzmę. Wy też musicie podjąć rozsądną decyzje. Dzięki temu później obejrzycie zdjęcia z duszą . Bo to właśnie „iskierki” w oczach Pana Młodego na widok przyszłej żony czy też pośpiesznie wytartą łzę ojca Panny Młodej chcecie zobaczyć, prawda?
  • buty- tak wiem, ten punkt mógł Was nieco zdziwić ale to naprawdę ma znaczenie. Nie raz Panna Młoda która upierała się przy pięknych, szpilkach, kończyła w baletkach. Albo jeszcze gorzej, chciała zaoszczędzić i kupiła pierwsze lepsze szpilki przez internet a potem leczyła rany przed 10 w nocy. Buty weselne mają służyć Wam w jednym z najważniejszych dni w Waszym życiu i pamiętajcie, że zrobicie tego dnia więcej kroków niż gdybyście przebiegli maraton. Kupcie wygodne obuwie i dobrze przetestujcie przed wielki dniem. Oczywiście powyższa rada tyczy się także Panów! 🙂
  • kwiaty- i tu moja rada jest bardzo zwięzła. Wybierajcie wyłącznie żywe kwiaty! Wyjątek od reguły jedynie dotyczy ścianek za stołem Młodych. W tym wypadku oceńcie jakość i czystość kwiatów. 

Inne MUST HAVE konsultantki ślubnej :

 • Dobrej jakości garnitur 
 • Oprawa muzyczna ceremonii, która chwyta za serce
 • Obrączki znakomitej jakości
 • Smaczne jedzenie (tu ukłon w stronę tortu- nawet możecie nie zdawać sobie sprawy ilu gości go ocenia po weselu)

Mam nadzieje, że moje pierwsze podejście do pisania na blogu nie zostanie przez Was zbyt surowo ocenione. Jeśli moje rady okazały się pomocne, mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej! 

Dobrego Dnia!

Viva La Vie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *